Line routing since 9th October 1998
-
1 Hrdlořezy, Spojovací - Ohrada - Palmovka - Vltavská - Hradčanská - Petřiny
-
2 Červený vrch - Dejvická - Petřiny
-
3 Černý Most - Vltavská - Karlovo n. - Braník - Modřany, nad Roklí
-
4 Kotlářka - Klamovka - Anděl - Palackého náměstí - Karlovo náměstí - nám.Míru
- Čechovo náměstí
-
5 Vozovna Kobylisy - Ke Stírce - Trojská - Výstaviště - Strossmayerovo
n. - Dlouhá třída - Masarykovo nádraží - Hlavní nádraží - Olšanské nám.
- Flora - Olšanské Hřbitovy
-
6 Kubánské náměstí - Otakarova - Nuselské schody - I.P.Pavlova -
Karlovo náměstí - Národní třída - Národní divadlo - Újezd - Anděl -
Plzeňka - Nádraží Smíchov (prodloužení ve Vršovicích a prodloužení
na novou smyčku Smíchovské nádraží).
-
7 Sídliště Řepy - Vozovna Motol - Kotlářka - Klamovka - Anděl - Palackého
n. - Výtoň - Otakarova - Koh-I-Noor - Strašnická - Černokostelecká - Hostivař
ÚD DP
-
8 Bílá Hora - Vypich - Královka - Voz.Střešovice - Hradčanská - Strossmayerovo
n. - náměstí Republiky - Florenc - Invalidovna - Palmovka
- Balabenka - Černý Most
-
9 Hrdlořezy, Spojovací - Ohrada - Olšanské n. - Jidřišská - Nár.třída -
Újezd - Anděl - Řepy, sídliště
-
10 Sídliště Ďáblice - Střelnična - Ke Stírce - Vychovatelna - Palmovka
- Ohrada - Biskupcova - Mezi Hřbitovy - Strojimport - Flora - Orionka -
Šumavská - nám.Míru - I.P.Pavlova - Karlovo náměstí - Palackého náměstí
- Anděl -Bertramka - Kavalírka - Kotlářka - Vozovna Motol - Sídliště Řepy
(new)
-
11 Černokostelecká - Flora - I.P.Pavlova - nám.bratří Synků - Spořilov
-
12 Hloubětín - Harfa - Palmovka - Libeňský Most - nádraží Holešovice
- Strossmayerovo n. - Malostranská - Újezd - Anděl - Hlubočepy (between
Hloubětín and Palmovka only Mo.-Fr 5.00-20.00)
-
13 still no service
-
14 Laurová - Anděl - Palackého n. - Karlovo n. - Lazarská - Václavské n.
- nádraží Střed - nám.Republiky - Strossmayerovo n. - Vltavská - Dělnická
- Nádraží Holešovice - Trojská - Střelničná
-
15 still no service
-
16 Hrdlořezy, Spojovací - nádraží Braník
-
17 Sídliště Modřany - Sídliště Ďáblice
-
18 Petřiny - Vozovna Pankrác
-
19 Lehovec - Hloubětín - Kubánské náměstí
-
20 Divoká Šárka - Podbaba
-
21 Nádraží Braník - Národní třída
-
22 Bílá Hora - Nádraží Hostivař
-
23 Královka - Brusnice - Pražský Hrad - Malostranská - Újezd - Národní
divadlo - Národní Třída - Karlovo náměstí - I.P.Pavlova - nám.Míru - Francouzská
- Čechovo náměstí - Koh-i-noor - Kubánské náměstí (new line)
-
24 Radošovická - Sídliště Ďábice
-
25 Podbaba - Dejvická - Hradčanská - Strossmayerovo náměstí - Dělnická
- Palmovka - Ke Stírce - Vozovna Kobylisy
-
26 Divoká Šárka - Dejvická - Hradčanská - Strossmayerovo náměstí - Vltavská
- Bílá Labuť - Masarykovo nádraží - Hlavní nádraží - Olšasnké nám.
- Nákladové nádraží Žižkov - Želivského - Strašnická - Nádr.Hostivař
-
34 line no longer in service
There is no change in routing of night lines No.51-58
In workdays, there are solo cars T3/T6 on lines 2,14,19
In Sat+Sun, there are solo cars T3/T6 on lines 7,11,14,16,19
Actul map:
Tato stránka (c) 1998 Richard A.Bílek. Autorem všech
fotografií a článků je Richard A. Bílek, není-li uvedeno jinak. Šíření
těchto informací povoleno při uvedení pramene.